SME FILMAARI,

full-servisová video produkcia z Bratislavy.

S čím vám vieme pomôcť?

Od roku 2015 sa venujeme rôznym typom projektov, od menších, po veľké produkcie, ale najmä produkcii TV a online reklám, videoklipov, či dokumentov. Zároveň sme tu pre vás aj ako servisná produkcia, pripravení vám pomôcť s vašim projektom.

Kreatíva

Po vašom predstavení projektu a úvodnom briefe vytvoríme jeho produkčné a kreatívne uchopenie. Oslovíme na to najvhodnejších režisérov, ktorí k zadaniu vypracujú treatment. Ten detailne predstaví režijné uchopenie projektu - scenár, výber hudby a vizuálne referencie atmosféry, farieb, kostýmov a preferencie castingu priblíži moodboardom. Treatment doplníme predprodukčným plánom - timingom a cenovou kalkuláciou projektu. Má byť váš projekt “On Air” už o dva týždňe? Máme radi výzvy, nastavíme produkčný plán tak, aby bol na svete presne v čas.

Produkcia

Náš štáb zväčša tvoria mladé talenty filmárskeho sveta. Pre projekt spoločne zabezpečíme scouting lokácií či casting hercov tak, aby dokonale reprezentovali vašu značku. Postavíme alebo zariadime nezabudnuteľnú scénu, profesionálne nasvietime a projekt posunieme ešte ďalej a nakrútime ju kamerovou technikou, ktorá patrí k súčasným hollywoodskym štandardom.

Post-produkcia

Pri spracovaní nakrúteného materiálu dôkladne dbáme na detaily. Pre čo najlepší výsledok využívame rôzne nástroje od vizuálnych efektov, originálnej hudobnej kompozície, nahrávania voiceoverov až po color grading.

Ako to funguje?

Kontaktujte nás telefonicky alebo nám napíšte e-mail. Povedzte nám na čom pracujete, čo je vašim cieľom, nešetrite detailmi. Nezabudnite spomenúť časový rámec projektu, rozpočeť a uvítame aj referencie. Pravedepodobne budeme mať ešte zopár otázok, ale ozveme sa vám naspäť skôr ako by ste čakali. Ak práve nie sme na nakrúcaní, nájdete nás určite v našej kancelárií, kde sa s vami radi stretneme pri káve a nastavíme produkčný plán.